,

Kamer sigurie PTZ me panel diellor


  • Kamera me panel diellor.
  • Nuk ka nevoje per wifi dhe energji elektrike.
  • Per ambiente te jashtme.
  • Mund te degjoni dhe flisni.
  • Fuqia e baterise diellore: 8 W

18,900L

MBRONI AMBIENTIN TUAJ ME KAMERAT E SIGURISE

Nese deshironi nje kamer e cila te siguroje mbrojtjen absolute te objektiti tuaj iBuy sjell per ju kameren PTZ.

Kamera sigurie  me panel diellor dhe me cilesi te larte , me rrotullim dhe rezolucion 3MPIX.

KAMERA PUNON PA ENERGJI ELEKTRIKE

Nuk ka rendesi nese shtepia juaj ka ose jo energji elektrike, ndryshe nga kamerat e tjera kjo kamer do te vazhdoje te punoje 24 ore pa nderprerje sepse punon me energjine diellore.

Kamera funksionon me WiFi 2,4 GHz dhe qendron plotesisht e karikuar me panelin diellor qe realizon sigurine pa tela. Me bateri me kapacitet te larte 12000 mAh dhe panel diellor te ndashem 7,5 W, fuqi afatgjate per karikim dhe pa u shqetesuar per motin.

Kamera regjistron me audio, keshtu qe ju do te keni mundesi te degjoni ne menyre perfekte cdo ze apo tingull.

VIZIONI I NATES HD DHE I FORTE

Cilesia e plote HD 1080p ju lejon te shikoni dhe regjistroni video me detaje me te qarta diten ose naten. Zmadhimi dixhital 3X ndihmon per te pare me shume detaje. LED infra te kuqe qe sjellin vizion te shkelqyer naten, duke ju lejuar te shihni me tej.

ZBULIMI I LEVIZJES DHE AUDIO NE DY DREJTIME

Sensoret dixhitale te levizjes PIR jane me te ndjeshem dhe kurre nuk dergojne alarme false. Ju do te jeni te paret qe do te dini se çfare po ndodh duke marre njoftime te menjehershme sa here qe zbulohet levizja. Kamera WiFi ka nje te integruar mikrofoni dhe sistemi i altoparlanteve. Mund te beni nje bisede video ne kohe reale permes APP-se me kedo qe eshte perpara kameres ne çdo rast dhe situate.

LEHTESISHT E MONTUESHME

Fale veçorise se konfigurimit te lehte, mund ta konfiguroni dhe instaloni kete kamer brenda 5 minutave.

IP65 rezistent ndaj motit, qe do te thote se mund te funksionoje pa ndikuar pavaresisht nga shiu i dendur ose ekspozimi ne diell.

Nuk ka kufizime ne instalim , mund ta instaloni kudo, e vetmja gje qe kerkohet eshte sinjali i nje celulari 4G.

Mund te komunikoni me audio nga te dyja anet , pervec transmetimit LIVE , ju mund te flisni dhe te degjoni gjithcka.

Shikimi mund te behet me nje celular , nuk ka kufi ne diapazon.

Mbeshtet karten mikro SD nga 8GB -64GB.

Ne momentin qe dikush kalon para kameres , automatikisht kjo e fundit ndez driten.

Per te perdorur kameren mjafton te shkarkoni aplikacionin i cili eshte falas ne app store ose play store.

SPECIFIKAT E PRODUKTIT

Fuqia e punes: 4 W

Fuqia e gatishmerise: 0,003 W

Ambienti i punes: Brenda/jashtë

I papershkueshem nga uji: IP66

Temperatura e funksionimit: -30 ° ~ + 60 °

Lageshtia e punes: 0% ~ 90% RH

Drita infra te kuqe: Distanca LED infra të kuqe 164 kembe

Drita e bardhe: Distanca LED e bardhe 164 ft

Altoparlanti i integruar: 3 W

Mikrofoni i integruar: Gama e monitorimit 10M

Gjatesia fokale: 3.6 mm

Kendi i shikimit: 120 °

Sensori: 1/2 ″ Sensori i imazhit

Formati i kompresimit: H.264 + / H.265

Pixel: 1920 x 1080 2 MP

Modaliteti i zbulimit: Zbulimi me sensore te dyfishte PIR + radar

Kendi i zbulimit: 120 °

Metoda e alarmit: Konfirmimi i sensorit te dyfishte dergon mesazhin e alarmit ne telefonin celular.

Kendi i gjimbave: Horizontal 355 ° Vertikal 120 °

Shpejtesia e rrotullimit: 55°/sek horizontal 40 °/sek vertikal

Shikim nate me ngjyra të plota: Ndriçim 0.00001LUX

Ruajtja ne renë kompjuterike: ruajtja ne rene kompjuterike (regjistrimi i alarmit)

Hapesira ruajtese lokale: karte TF deri në 128 G (Karta nuk eshte e perfshire)

Menyra e furnizimit me energji elektrike: Solar + bateri (Përfshi 6 copë bateri)

Fuqia e baterise diellore: 8 W

 

SKU: i2238001 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat