, ,

Kapsula Matcha per humbje peshe


  • Ndihmon ne humbjen e peshes
  • Detoksifikon trupin
  • Pastron zorren e trashe
  • Rrit djegien e kalorive
  • Parandalon perthithjen e yndyrnave
  • Pershpejton tretjen

1,290L

KAPSULAT MATCHA NDIHMOJNE NE HUMBJEN E PESHES

Kapsulat  matcha ndikojne ne menyre te drejtperdrejte ne imunitet duke shkrire qelizat yndyrore dhe ndihmojne per te arritur peshen e deshiruar brenda pak kohesh.

MATCHA NE FORME KAPSULE PARANDALON PLAKJEN

Tabletat Matcha fale perberjes me antioksidante dhe antibiotike ngadalsojne procesin e plakjes.

DETOKSIFIKOJNE TRUPIN

Fale permbajtjes se larte te klorofilit te bimes, kapsulat matcha jane perfekte per detoksifikimin e trupit.

PERDORIMI

Paketimi perfshin 30 kapsula te cilat duhet te konsumohen 2 here ne dite 15 minuta para konsumit te ushqimit.

KUJDES: Nuk rekomandohet perdorimi tek femijet, grate shtatzena dhe gjate gjidhenies.

Pesha0.3 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat