, ,

Caj Dobesimi Slim Tea 9+ per femra – Blerje Online

Cit & Terra

1,200L

CAJ DOBESIMI SLIM TEA 9+

Caj Dobesimi Slim Tea 9+

Efektet nga perdorimi i saj | 

  • Dobeson me shpejtesi, rezultatet merren pas dy javesh perdorim.
  • Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin).
  • Largon gazrat nga zorret.
  • Lehteson problemin e Hemoroideve.
  • Preferohet per personat qe ushqehen me ushqime te shpejta qe vuajne nga kapslleku.
  • Mbron nga aciditeti.
  • Largon toksinat qe shkaktojne fryrjen e stomakut.

Perdorimi | Te konsumohet cdo dite 15 minuta para buke nje luge e mesme e perzjere me nje gote jogurte 100ml

Kujdes !! Nuk rekomandohet te konsumohet nga grate shtatezena dhe gjidheneset.

Sasia 80gr

SKU: caj-per-dobesim Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Cit & Terra

LLoji

Caj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat