,

Mjalte per potence Volcano – Honey D+ – Dyqan Online

Honey D+

2,750L

MJALTE PER POTENCE VOLCANO

Mjalte per potence Volcano 

Efektet e perdorimit te tij

  • Perzierje ideale per perdorim nga femrat dhe meshkujt.
  • Nxites per marredhenie intime.
  • Rritja e energjise per marredhenie intime.
  • Zgjat kohen e marredhenies intime.
  • Mundeson rritjen e numrit te marredhenieve.
  • Shton suksesin dhe efektin e pjellorise.
  • Nxites bimor pa efekte anesore.

Perberesit | Xhensen amerikan, hithër, shurup i manit, glukoza, gongko biloba, polen, kanelle, kungull, soja, sodium chloride, caltrop, epimedyjon, xhensen siberian, tershere, xhenxhefil, galangal, lule te ndryshme (vanilla, royall jelly).

Perdorimi | Nje luge e mesme kafe konsumohet 30 minuta para marredhenies seksuale. Efekti zgjat deri ne 24 ore.

Sasia 240gr

SKU: mjalte-volcano-per-potence Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat