,

Vaj i Fares se Zeze Premium – Black Seed Oil


1,350L

VAJ I FARES SE ZEZE

Black Seed Oil – Vaj i Fares se Zeze

Efektet qe sjell perdorimi i tij | 

 • Kuron problemet e zemres.
 • Qeteson dhimbjet e kokes.
 • Qeteson migrenen.
 • Lehteson dhimbjet e shpines dhe dhimbje te tjera reumatike.
 • Qeteson dhimbjet muskulare.
 • Qeteson kollen dhe asmen
 • Qeteson dhe kuron dhimbjet e dhembeve dhe mishrave.
 • Lehteson gripin dhe cliron nga bllokimi i hundeve.
 • Kuron hipertensionin.
 • Qeteson problemet me syte dhe shikimin jo te mire.
 • Qeteson stresin.

Perdorimi |  
Fara e zeze mund te konsumohet me ushqime te ndryshme si meposhte:

 1.  Me supe.
 2. Me sallata te ndryshme.
 3. Me gjellera te ndryshme.
 4. Me Qushmesht.
 5. Me mjalte.
 6. Me uje etj.

KUJDES !! Femijet nen moshen 12 vjec te perdorin gjysmen e dozes se të rriturve.

Sasia | 100ml

SKU: vaj-i-fares-se-zeze Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat