,

Karikues Makine Mp3 Davin


990L

KARIKUES MAKINE MP3 DAVIN

Karikues per makina shume praktike, me permasa shume te pershtatshme per makinat.

I pershtatshem per sistemin Android, IOS dhe shume te tjera.

Eshte i pajisur me bluetooth, keshtu ju mund te kontrolloni dhe telefonin nepermjet karikuesit.

Karikon shume shpejt, ka nje madhesi te kendshme, mund ta merrni gjithe kohen me vete.

Ka nje dizajn shume te kendshem dhe eshte nje pajisje cilesore.

Nuk zhurmon gjate kohes qe flisni ne telefon.

Ju mudn te degjoni muzike me ane te saj.

 

SKU: Car Kit Mp3 | Car Charger Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat