,

Karikues per ne makine Baseus – Magic Series

Baseus

Car charger Baseus

Me dy porta usb

Karikoni njekohesisht dy pajisje

Mundeson  karikimin e shpejte

 

1,900L

KARIKUES PER NE MAKINE BASEUS

Karikues inteligjent makine me ekran LED dhe suportim te teknologjise se karikimit te shpejte.

Me dizajn elegant dhe shume praktik per te karikuar dy pajisje njekohesisht gjate udhetimeve tuaja.
 
I pershtatshem për modelet e automjeteve me tension 12V-24V.
Fale portës USB-C PD mund te karikoni  gjithashtu laptopin ose notebook (madje edhe MacBook).

Siguron të njëjtën shpejtësi të karikimit si pajisja origjinale e karikimit.

Me ane te ekranit te tensionit dhe fuqise LED ju do te dini gjendjen ne cdo kohe te karikimit.

Dy porta dalese (USB dhe USB-C PD) mundeson karikimin e dy  pajisjeve njekohesisht.

Bere nga materiale me cilësi premium: ABS + PC. Rezistent ndaj zjarrit,  ndaj temperaturës dhe nxhetesise.

Perputhshmeri e gjere me shumicen e automjeteve, makina të vogla,  furgonë dhe modele të tjera 12-24V.

Specifika

  • Marka: Baseus
  • Ekran dixhital PPSE Type-c PD + QC
  • Model BS-C20C
  • Hyrja: DC 12-24V
  • Dalja USB: 4.5V / 5A; 5V / 4.5A; 9V / 3A; 12V / 3A, 20V / 2.25A
  • Dalja e tipit C: 5V / 3A; 9V / 3A; 12V / 3A; 15V / 3A; 20V / 2.25A
  • Dalja totale USB + Type-C: 5V / 6A

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Karikues-makine-Baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat