, ,

Karikues Wireless dhe mbajtese telefoni PiBlue UP-13

PiBlue

  • I përshtatshëm për: smartphone me funksion të karikimit pa fishe
  • Permasa: 135 * 70 * 10 mm
  • Modeli  UP13

2,900L

KARIKUES WIRELESS DHE MBAJTESE TELEFONI PIBLUE UP13

Karikues Wireless dhe mbajtese telefoni per makine  PiBlue.

Beni udhëtime të gjata në makinë ndërsa përdorni karikues wireless UP13 , nuk ka pse të shqetësoheni më për baterinë e ulet te telefonit tuaj.

Me këtë pajisje, telefoni juaj inteligjent mund të vendoset pranë timonit dhe menjëherë të karikojë celularin tuaj.

Eshte i pershtatshem per modelet e smartphoneve qe suportojne karikimin pa fishe  si S7 edge, S8, s8 Plus dhe më lart, për përdoruesit e iPhone, iPhone 7 plus dhe më lart.

Parimi i gravitetit i përdorur, ai  mbyllet automatikisht me gravitet pasi telefoni celular të vendoset brenda dhe mund të zhbllokohet automatikisht duke humbur gravitetin pasi telefoni celular të merret.

Beni udhetimet tuaja ne makine me nje  karikues wireless charger

Mbajtese telefoni mbajtese telefoni dhe karikues up 13 ibuy al

Karikues me wireless inteligjent dhe i shpejtë.

Klip inteligjent i integruar, vetë-përshtatës i rrymës së kërkuar të pajisjes dhe më pas karikohet shpejt.

Mbështet karikimin e shpejtë dhe karikimin standard 5V / 2A.

Kapeset jane material silikoni qe nuk demtojne aspak telefonin tuaj.

Me dy funksione ne nje pajisje te vetme, mban dhe karikon telefonin tuaj njekohesisht.

Ju mund te karikoni te gjitha pajisjet ne makine nese nuk keni bateri te mjaftueshme dhe te mbani telefonin tuaj te sigurte gjate udhetimit.

Per ta karikuar duhet te vendoset brenda të gjitha kllapave  për të filluar funksionimin.

Lidhës fleksibël 360 ° për të siguruar këndet më të mira për udhetime të sigurta.

Materiali i tij gome kundër gërvishtjeve dhe kunder rreshqitjes  është krijuar për të mbajtur të sigurt telefonin tuaj në vend edhe mbi gunga në rrugë. Asnjëherë nuk lëkundet.

Karikues wireless  PIBLUE UP13

Dizajn elegant dhe i thjeshtë – Mund të rrotullohet në 360 gradë.

E pajisur me mbajtëse rregulluese për opsionet më të mira të shikimit.

Karikim me shpejtësi të lartë i cili ka mbrojtje nga mbingarkesa dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër.

Mbajtësi siguron udhetimin e sigurt nëse jeni duke folur, duke lundruar ne internet, duke dëgjuar muzikë ose duke karikuar.

Vendosja dhe heqja  e telefonave inteligjentë eshte shume e lehte dhe e thjeshte. Nuk nevojiten mjete apo pajisje te tjera shtese.

Jastëku i butë prej silikoni mund të mbrojë pajisjet tuaja nga fërkimet dhe rrëshqitjet.

Me një dizajn shume elegant dhe praktik, i përshtatshëm për tu përdorur si dhuratë gjithashtu.

Përshtatet për iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X  iPhone XS , iPhone XR , iPhone XS MAX , Samsung Galaxy S9, S8, S8 + / S8 Plus, S7, S7 Edge, S6 Edge Plus dhe të gjitha pajisjet QI që mbështesin karikimin pa fishe.

Specifikatkarikues wireless piblue ibuy al

Mbajtese telefoni dhe karikues wireless

Materiali: PC + metal

Rryma e hyrjes: 10 W (maksimum)

Fuqia e daljes: 5V 2A / 9V 1.7A

Pozicioni i fiksuar: Dalja e ajrit

I përshtatshëm për: smartphone me funksion të karikimit pa fishe

Permasa: 135 * 70 * 10 mm

Modeli  UP13

Me 2 porta dalese USB
USB 1 | 5V / 2.1V
USB 2 | 5V / 2.4V

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: karikues-telefoni-piblue-up13 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

PiBlue

LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat