Karrige per femije metalike me ngjyra te ndryshme

Te ndryshme

  • Karrige me ngjyra dhe dizenjo te ndryshme per femije
  • Ulese e rehatshme dhe ergonomike
  • Permasa: rreth 36 x 34 x 35 cm

1,590L

KARRIGE PER FEMIJE METALIKE ME NGJYRA

Karrige per femije me ngjyra dhe dizenjo te ndryshme jane jo vetem te bukura por dhe te rehatshme dhe shume rezistente fale trupit metalik te tyre.

Ideale si per dhomen e femijeve ashtu edhe per ne kopesht, oborrin e shtepise apo kendin e lojrave.

Me printime shumengjyreshe figurash  vizatimore dhe permasa praktike ne gjatesine e femijeve, do te behen te preferuarat e tyre.

Karakteristika

  • Karrige me ngjyra per femije
  • Ulese e rehatshme dhe ergonomike
  • Permasa: rreth 36 x 34 x 35 cm
  • Material metalik rezistent
  • Kapaciteti maksimal: 15Kg

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195897 Kategori:
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu, Pink, Red, Yellow

LLoji

karrige portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat