Karrige plastike per femije ne shitje

Te ndryshme

1,490L

KARRIGE PLASTIKE PER FEMIJE

Karrige plastike me ngjyra te ndryshme per femije, te qendrueshme dhe rezistente.

Me mbeshtetese te rehatshme per femijet siguron qe te kene nje qendrim te duhur gjate uljes dhe te ndihen te relaksuar gjate gjithe kohes.

Bere nga plastike me cilesi te larte dhe te qendrueshme, te sigurt dhe miqesore me ambientin.

Kembet e karrigeve jane te forta per nje qendrueshmeri te mire.

Karrigia eshte e pershtatshme per tu perdorur si ne shtepi ashtu edhe ne shkolla apo ambiente te tjera te aktiviteteve te femijeve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195898 Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E kuqe, e verdhe, Green, Pink

LLoji

karrige portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat