,

Karte memorie Sony per Cyber-shot, Handycam, Alpha dhe PSP

Sony

1,900L

KARTE MEMORIE SONY PER CYBER-SHOT, HANDYCAM, ALPHA DHE PSP

Sony Memory stick pro duo eshte me e pershtatshmja për kamerat dixhitale Sony per ruajtjen, ndarjen dhe transferimin e fotove dhe skedarëve video.

Ky produkt ka një kapacitet prej 2 GB dhe vjen me një siguri te larte.

Karta pro duo ka një shpejtësi shkrimi te te dhënave 4MB / s per te siguruar që mund të mbështesë regjistrimin e videos me format AVCHD deri në 1920×1080 pixel.

Programi i Shpëtimit të Kartës së Kujtesës është i dobishëm për të rikuperuar ato skedarë të fshirë aksidentalisht.

Përveç kamerave të fotografive Cyber të Sony, karta është e përshtatshme për kamera Handycam, kamera DSLR me seri Alpha dhe produkte PSP.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: Karte-memorie-sony-per-cyber-shot Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sony

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat