,

Knife Shapener Yixain – Mprehese thikash 4in1

Yixain

  • Mprehese per thikat e kuzhines.
  • Perbere me 4 grade te ndryshme te mprehjes.
  • Kthen thikat ne gjendjen e meparshme.
  • Praktike edhe funksionale.
  • Pershtatet me mjedisin shume kollaj.

990L

MPREHESE PER THIKAT YIXAIN

Pas nje perdorimi shume te gjate thikat fillojne edhe e humbasin produktivitetin e tyre. Ato nuk arrijne me te presin ashtu sikurse ju deshironi derisa fillojne edhe e demtojne perberjen e produkteve ushqimore.

Por ju mund t’i ktheni shume lehte ne te njejtin funksionalitet qe kane qene kur ju i keni blere.

Fale mprheses se thikave Yixain, thikat tuaja do te jene ne super kualitet dhe ju nuk keni pse te shpenzoni para te tjera.

knife sharpener scissor multifunction iBuy al

MPREHESE THIKASH MULTIFUNKSIONALE YIXAIN

Mprehesja per thikat Yixain eshte e perbere nga kater gradacione te ndryshme te mprehjes, ne te cilat ju mund te mprehni cdo qe prerese.

Ajo eshte e ndertuar prej materialit te hekurit ne te gjithe trupin e saj.

E perbere me dizajn ergometrik i cili pershatet shume mire me doren tuaj.

Puthitet shume mire ne siperfaqen ku ju e vendosni, pastrohet lehte edhe nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj.

SPECIFIKAT

Mprehese thikash 4in1.

Materail prej hekuri.

Dizajn ergometrik.

Kursen hapesiren ne kuzhine.

Afatgjate.

Pastrohet shume lehte.

Zhvendoset kollaj.

Pershtatet me te gjitha llojet e thikave.

Blerje Online ne Dyqanin me te mire vetem ne iBuy.al.

SKU: Knife Sharpener Yixain Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

mprehese thikash

brands

Yixain

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat