, ,

Korigjues Shpine – Back Pain


1,990L

KORIGJUES SHPINE – BACK PAIN

Mbeshtetes dhe korigjues per shpinen tuaj , i cili  permireson qendrimin dhe posturen e trupit tuaj.

I dizenjuar te korigjoje deformimet e shpines, duke trajnuar muskujt dhe shpatullat per tu kthyer ne formen e duhur.

Stimulon pikat kyce qe trupi te vetemesohet qe te rrije drejt.

Redukton dhimbjet e shpines, te cilat vijne si pasoje e qendrimit jo korrekt.

Ndihmon ne qendrimin drejt te shpines.

Model i pershtatshem si per meshkuj edhe per femra.

Nuk krijon ndjesi bezdisje dhe mund ta vishni ate poshte rrobave tuaja.

Back Pain do te reduktoje tensionin e muskujve, dhimbjet e shpines.

Korigjuesi do te regulloje automatikisht qendrimin dhe do mundesoje qendrimin ne pozicionin normal te shpines suaj.

Rripat e korrigjuesit jane te pershtatur me permasat tuaja, mund te ngushtohen apo zgjerohen.

Mbajeni shtyllën kurrizore të sigurt dhe të drejte.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6987868788681 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat