, ,

Kreher Pjaster flokesh per meshkuj ne shitje online


  • Mbron floket nga djegia
  • Ideal per te gjitha llojet e flokeve
  • Me nje dizajn ergonometrik per nje perdorim komod
  • Kurseni kohen tuaj dhe energji
  •  Floke te drejta dhe me shkelqim ne nje kohe shume te shkurter

990L

KREHER PJASTER PER MESHKUJ

Jepini flokeve tuaj volumin dhe shkelqimin qe keni enderruar per nje kohe te gjate. Ne ju bejme jeten me te thjeshte me ane te ketij produkti posacerisht per ju. Kreher Pjaster i domosdoshem per meshkuj qe deshirojne floket e drejta ose me stilime te ndryshme. Dhurojini me teper volum, dhe shkelqim flokeve te drejta. Mund te modeloni floket sipas menyres tuaj.

PER NJE PAMJE PERFEKTE     Kreher Pjaster flokesh per meshkuj ne shitje online ibuy.al

Me kete pjaster ju mundesoni mbrjtjen e flokeve nga nxehtesia pa i demtuar ato

I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te holle, te demtuar

Produkt me peshe te lehte dhe shume praktike ne perdorim

Teknologjia Jonike e cila nuk demton floket tuaj

Per floke te bute dhe plot shkelqim

 

 

 

Specifikat

Ngjyra: E Zeze dhe e Bardhe
Dimensionet e Produktit: 22.2*2.5*2.2cm
Gjatesia e Kordonit: 156.4cm\ 61.5inch

Porosit online ne iBuy.al

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kreher per drejtimin e flokeve

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat