, ,

Kreher pjaster me avull per floket-Shinon

Shinon

Pjaster me avull per floket

Teper i sigurte dhe i shpejte

Mbron floket tuaj dhe ju ofron atyre butesi

Teper praktike

2,400L

KREHER PJASTER ME AVULL PER FLOKET-SHINON

Kreher me avull per floket tuaj me shkelqim dhe butesi te pabesueshme.

Karakteristike e vecante e kreherit eshte se ju mund te stiloni floket  pa ndonje nevoje per larjen ose njomjen e flokeve me uje.

Perdoret fare lehtesisht dhe nuk eshte aspak impenjative.

Mund ta perdorini ne cdo kohe , teper e qendrueshme dhe e sigurte , nuk demton floket tuaj.

Gjithashtu ofron : perforcimin e ngjyres , forcimin e elasticitetit , eliminimi i thatësise, brishtësise dhe thyerjes.

Perdorimi i avullit eshte opsional pasi mund te perdoret gjithashtu pa avull.

E shpejte e lehte dhe praktike , mund ta merrni kudo me vete pasi eshte lehtesisht e transportueshme.Kreher me avull per floket Shinon

Krihni floket me kreherin e krijuar ne menyre unike i cili mundeson drejtimin e nje pjese te madhe te flokeve njekohesisht ne vetem 2-3 minuta.

Mund te arrini rezultatet tuaja te deshiruara duke kursyer keshtu kohe dhe energji.

Vjen me nje ekrani dixhital LCD te paster nepermjet te cilit ju mund te kontrolloni temperature sipas nevojave dhe deshirave tuaja.

I krijuar per te qene dhjete here me i shpejte se pjastra tradicionale prej hekuri.

I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve perfshire: floket natyral , flokët e lyer ose edhe ata te demtuar.

Kurseni para duke mos humbur kohe ne sallone bukurie teper te kushtueshme.

SPECIFIKA

Ngjyra: E bardhe

Watt: 65W

Diametri i percjellesit termik: 16MM-20MM

Materiali: Aliazh

Temperatura: 120-220

Kontrolli i temperatures: 10 cilesime

Tensioni: 220-240V 50/60 hz

Lloji i prizes: B


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Kreher-pjaster-me-avull-per-floket-Shinon Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Shinon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat