,

Krem me bimen Kalendula – Per fytyren dhe trupin

Furkan

1,450L

KREM ME BIMEN KALENDULA

Krem me bimen Kalendula

Me ndryshimin e motit dhe ftohjen e tij lekura behet shume e ndjeshme. Rrudhat nisin e shtohen dhe here pas here mund te shfaqen dhe acarime ose kruajtje te saj. Moti i thate eshte nje tregues per te rritur kujdesin ndaj lekures suaj.

Kremi nga kalendula perdoret per pastrimin e fytyres nga pucrrat dhe aknet, parandalon rrudhat ne fytyre dhe perdoret edhe ne qetesimin e plageve te djegjes.

Aftesia e tij per rigjenerim te shpejte te lekures, e bejne ate nje produkt te shkelqyer. Ne mjeksine popullore Kalendula njihet si nje thesar i vertet me vetite kuruese qe zoteron.

Benefitet nga perdorimi i saj | 

• Sheron cdo acarim te lekures suaj.
• Sheron kapilaret e kuq te cilet krijohen poshte lekures suaj.
• Largon aknet dhe shenjat qe ngelin nga ato.
• Sheron ekzema, kerpudhat qe krijohen me cdo pjese te trupit tuaj.
• Kuron cdo lloj plage apo hemoragjie siperfaqesore ne lekure.

Sasia 75gr

SKU: krem-me-bimen-kalendula Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat