, , ,

Krem per rikthimin e ngjyres se flokeve Magic Mix 250 ml

Magic Mix

1,700L

KREM PER RIKTHIMIN E NGJYRES SE FLOKEVE MAGIC MIX 

Krem i krijuar per rikthimin e ngjyres natyrale te flokeve.

Perdorimi i kremit do te ktheje gradualisht ngjyren tuaj te flokeve, duke u dhene shkelqim dhe floke te shendetshem.

Magic Mix nuk permban amoniak, peroksid hidrogjeni apo lende te tjera te demshme per floket dhe skalpin  e kokes.

E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve dhe cdo nuance floku si per meshkuj dhe per femra.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

Pesha0.6 g/kg
brands

Magic Mix

color

E bardhe

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat