Restoria Discreet – Krem ngjyrosës flokësh

Te ndryshme

  • Rikthen ngjyren natyrale te flokut tuaj.
  • Efektiv per nje kohe te gjate.
  • E pershtatshme per femra dhe meshkuj.

1,990L

KREM NGJYROSES PER THINJA-RESTORIA

Trajtimi i flokëve gri që rikthen gradualisht ngjyrën natyrale të flokëve.
– Kthimi i flokëve tuaj në një ngjyrë të natyrshme që duket gradualisht gjatë 2 deri në 3 javë.
– Parandalon flokët gri, ndihmon në ndalimin e zbokthit dhe ju bën të dukeni dhe të ndiheni më të ri.
– I përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e flokëve.

KREM PER RIKTHIMIN E NGJYRES SE FLOKEVE

Restoria Discreet është trajtimi i flokëve gri që rikthen gradualisht ngjyrën natyrale të flokëve gri. Kremi dhe locioni i flokëve Restoria Discreet punon me kiminë natyrale të flokëve, duke i kthyer flokët tuaj në një ngjyrë të dukshme natyrore gradualisht gjatë 2 deri në 3 javë.

Thellësia e ngjyrës së flokëve mund të kontrollohet thjesht nga frekuenca e aplikimit dhe mund të heqë të gjitha ngjyrat gri ose vetëm disa, në varësi të rezultatit tuaj të dëshiruar.

Nuk ka përzierje, skema ngjyrash, rrëmujë dhe doreza, vetëm një ilaç i thjeshtë për flokët gri. Restoria Discreet është i përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e flokëve dhe thjesht fërkohet në zonat gri.

Me përfitimin e shtuar të ndihmës për të kontrolluar zbokthin dhe që përmban kondicionerin e tij të integruar, Restoria Discreet është një trajtim i plotë i flokëve gri që parandalon flokët gri, ndihmon në ndalimin e zbokthit dhe ju bën të dukeni dhe ndjeheni më të ri.

Shmangni përdorimin e produkteve të mëposhtme që mund të hollojnë ose heqin Restoria Discreet nga flokët: Xhelin, kremrat , vajrat  ose produktet e stilimit të flokëve.

Pasi të aplikohet Restoria Discreet, për një përfundim të thatë mund të përdorni një tharëse flokësh. Sa më të thatë flokët, aq më mirë funksionon Restoria Discreet. Për më tepër, kremrat zbutes te tij të integruar mbrojnë flokët tuaj nga tharja e shkaktuar nga tharëse flokësh, shampo ose moti.

HAPAT PER APLIKIMIN E KREMIT – RESTORIA DISCREET 

Vendosni produktin për të pastruar flokët e thatë (ju rekomandojmë që kur lani flokët të përdorni një shampo për flokë te lyer.)

Shënim: Ju lutemi mos përdorni krem zbutes  me Restoria Discreet, pasi kjo mund të parandalojë funksionimin e Restoria Discreet.

Masazhoni produktin në zonat gri me majë të gishtave. Stilojini flokët si zakonisht, mund të përdorni tharëse flokësh nëse dëshironi.

Mos e lani kremin Restoria , pasi funksionon duke iu përmbajtur gjëndrës së flokëve dhe duke punuar me kimikatet natyrore të flokëve për të krijuar një ngjyrë të dukshme natyrale.

Gjatë 2-3 javëve fillestare të aplikimit vendosni Restoria Discreet çdo ditë dhe lani flokët me shampo çdo 2-3 ditë.

Kur flokët tuaj të arrijnë ngjyrën që dëshironi, vendosni Restoria Discreet një ose dy herë në javë për të ruajtur ngjyrën.

 

SPECIFIKAT| KREM PER THINJA  | Bli Online

  1. Formule likuidkrem origjinal per mbulimin e flokeve gri
  2. Trajtues i flokeve gri
  3. Sasia 150 ml
  4. Per meshkuj dhe femra

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bli Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine !

SKU: krem-ngjyroses-flokesh Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat