,

Shampo Dexe per erresimin e thinjave – Black Hair Shampoo

As Seen on TV

1,950L

SHAMPO DEXE PER ERRESIMIN E THINJAVE

Shampo Dexe per erresimin e thinjave –  Black Hair Shampoo

Shampo ngjyruese e thinjave me perberes jo-toksik te cilet ushqejne, mbrojne dhe riparojne flokun tuaj duke e ndihmuar te kthehet ne ngjyren natyrale.

Perdorimi | 

  1. Floket duhet te jenë te thare.
  2.  Vendosi dorezat te cilat jane ne kuti dhe apliko shampon tek floket.
  3. Masazhoni flokun ne menyre te barabarte per se paku 5 minuta.
  4. Pastroni floket me uje te bollshem.

Sasia 200ml x 200ml

SKU: shampo-dexe-per-thinjat Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat