,

Krevat portativ per kamping ne shitje online

Te ndryshme

  • Krevat kampingu portativ
  • Krevat i palosshem , mund te perdoret kudo
  • Ofron siguri dhe komoditet
  • I krijuar nga materiale te cilesise se larte

6,290L

KREVAT PORTATIV PER KAMPING

Krevat portativ , i palosshem teper i pershtatshem per kamping dhe cdo aktivitet tjeter qe perfshin fjetjen ne natyre.

Ky krevat portativ eshte krijuar me materiale te cilesise se larte , i forte dhe i qendrueshem , ofton siguri dhe stabilitet.

I bere me shtresa pelhure te dyfishta i cili ofron komoditet kudo qe te mund ta perdorni.

krevat kampingu

KREVAT KAMPINGU

I pershtatshem per te gjithe , femije dhe te rritur , rezistent ndaj peshes dhe gjithashtu edhe ndaj ndryshkut.

Ju mund ta ruani krevatin te palosur brenda nje cante ose nje qeseje fare lehtesisht pasi nuk ze shume vend dhe ta perdorni ate kur ju nevojitet.

Mund te kombinohet me nje dyshek kampingu per nje gjum sa me te rehatshem.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Q-2151015 Kategori: , Etiketa: ,
Pesha5 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat