,

Kufje me bluetooth teke Remax me mbajtese karikimi

Remax

2,700L

Kufje me bluetooth teke Remax me mbajtese karikimi

Kufje me bluetooth teke Remax me mbajtese karikimi

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Tingull i qarte dhe bass i fuqishem.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RB-T25
Bluetooth | V5.0
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore  e 30 minuta
Bateria | 30mAh
Bateria e mbajteses | 120mAh
Rezistente ndaj sperkatjeve te ujit | IPX4
SKU: kufje-teke-me-bluetooth-remax-rb-t25 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat