Kufje me fishe dhe mikrofon – Tucci Q2 Game

tucci

Kufje me fishe dhe mikrofon

Dizajn i bukur dhe ergonomik

Ideale për lojëra dhe filma

1,690L

KUFJE ME FISHE DHE MIKROFON – TUCCI Q2 GAME

Kufje me stil me efekte stereo te qarte dhe te paster. Me hyrje USB jane shume te pershtatshme per Pc dhe te luani lojerat per ore me rradhe.

Rrip  fleksibel i kokës i rregullueshem, i bere nga cilesi e larte plastike rezistente.

Dizajn i rehatshëm dhe material i veshjes rreth veshit siguron izolim te zhurmes dhe cilesi te shkelqyer te zërit.

Dizajn i bukur dhe ergonomik, i pershtatshem per perdorim te gjate.

Fale formes dhe  peshes te lehte parandalon lodhjen dhe demtimin e qafes dhe vesheve.

Gjithashtu shiriti dekorativ eshte i rregullueshem nga lartesia qe mund te perdoren lehtesisht nga femijet tek te rriturit.

Specifika

  • Funksioni i kontrollit të vëllimit.
  • Mikrofon i integruar.
  • Ideale për lojëra dhe filma.
SKU: Kufje-me-fishe-tucci Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

tucci

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat