,

Kufje Sportive Remax me Bluetooth | Rezistente ndaj ujit

Remax

2,890L

Kufje Sportive Remax me Bluetooth RB-S20

Kufje Sportive Remax me Bluetooth | Rezistente ndaj ujit

Cilesimet Kryesore | 
 
Marka | Remax
Modeli | RB-S20
Bluetooth | V4.2
Distanca e transmetimit | Deri ne 10 metra
Bateria | 65mAh
Frekuenca | 20-20000Hz
Mikrofon | Po
Te papershkueshme nga uji | IPX4
Projektuar me material cilesor
Tingull i qarte dhe bass i perforcuar
Butona kontrollues per volumin dhe pergjigjen e thirrjes telefonike.
SKU: Kufje-Sportive-Remax-me-Bluetooth-RB-S20 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat