,

Kufje Teke Baseus me Bluetooth Encok + Mbajtese Karikimi

Baseus

2,400L

Kufje teke Baseus Encok A03

Kufje teke Baseus Encok me Bluetooth dhe mbajtese karikimi

Cilesimet Kryesore | 
 
Marka | Baseus
Modeli | Encok a03
Bluetooth | V5
Distanca e transmetimit | Deri ne 10 metra
Kapaciteti i baterise se mbajteses | 200mAh
Kapaciteti i baterise se kufjes | 60mAh
Teknologji kunder ujit dhe djersitjes, ideale per aktivitete te ndryshme sportive ne natyre.
Dizajn ergonometrik.
SKU: Kufje-teke-Baseus-Encok-A03 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat