,

Kufje teke Hoco Rede Bussines | Wireless Hearphone

Hoco

1,700L

Kufje teke Hoco Rede Bussines | Wireless Hearphone

Kufje teke Hoco Rede Bussines | Wireless Hearphone

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Pershtatet me shumicen e pajiseve Apple dhe Android.
Specifikimet  | 
Marka | Hoco
Modeli | E15
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 3 ore
Koha e perdorimit | 4 deri ne 6 ore
Bateria | 90mAh
SKU: kufje-teke-hoco-rede-bussines-e15 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Hoco

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat