Kuti ruajtese praktike dhe stol

Te ndryshme

Kuti ruajtese praktike

Stol mbeshtetes per shtepi

Dizajn praktik dhe i palosshem

2,290L

KUTI RUAJTESE PRAKTIKE DHE STOL

Kuti ruajtese shume funksionale per ne shtepi, e cila sherben gjithashtu edhe si ulese.

I perbere nga pelhura pambuku dhe liri, me dendesi të lartë dhe sfungjer, duke zënë hapesire te vogel.

Pershtatet me se miri me cdo ambient, mund ta vendosni në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit dhe në vende të tjera,ta perdorni si stol mbeshtetes divani, një tryezë çaji apo si kuti per te ruajtur sende te ndryshme.

Permban nje kapak i cili mund te hiqet, me hapesire brenda per te ruajtur batanije te palosura, libra dhe me shume.

Eshte aq praktik , sa ju mund ta palosni dhe ta merrni me vete ne makine.

Do te kurseje hapësirën tuaj dhe do ti japi shtëpisë tuaj nje pamje më të ngrohte.

SKU: Kuti-ruajtese-praktike Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat