Lazer dekorativ per makine – Car decoration Star Light

Te ndryshme

1,000L

LAZER DEKORATIV PER MAKINE STAR LIGHT

Lazer dekorativ per makine me drite jeshile dhe te kuqe per te krijuar nje atmosfere magjike brenda saj.

Efekti i llambes se projeksionit mund te ndryshohet duke rrotulluar manualisht llamben.

Madhesia kompakte e ben te lehte per t’u mbajtur dhe perdorur ne cdo kohe qe deshironi. E pershtatshme jo vetem per makinen, por gjithashtu per te krijuar atmosfere ne kamping, shtepi, party etj.

Specifika:

  • Fuqia lazer: 100 mW
  • Materiali: PVC
  • Permasat: 28*3.4cm
  • Vlerësimi i papershkueshëm nga uji: IPX4

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: g-787909 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Lazer

color

Green, Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat