,

LB-Link Router 11AC – Ruter Lb-Link

Lb-Link

4,900L

LB-LINK ROUTER 11AC – LB-LINK RUTER

Modeli i ri i ruter-it nga LB-Link i cili përputhet me standardet IEEE 802.11ac / n / b / g / a, një brez i ri i teknologjisë wireless, përvojë më e mirë audio-vizuale.

Teknologji me bandë të dyfishtë 2.4 / 5 GHZ, shpejtësi wireless deri në 750Mbps (2.4G: 300Mbps + 5G: 450Mbps)

Një gamë më e gjerë prej 5 antenash me nje frekuencë të vetme, qe do te ofrojne sinjal me te mire.

Ky produkt ka funksionin e urës wireless WDS, qe ben te mundur perhapjen e rrjetit te internetit pa kabell.

5 Antenat e jashtme 5dBi ofrojnë mbulim dhe besueshmëri maksimale.

Instalim eshte i lehtë me një softuer të thjeshtë menaxhimi.

Mbështetni metoda të aksesit të shumëfishtë, të tilla si PPPoE, Klienti DHCP dhe IP statike.

Mbështetni funksionin WDS, zgjedhja superiore për transmetim pa ndërprerje HD, lojëra në internet dhe detyra të tjera që kërkojnë gjerësi bande.

Funksioni IP QOS e bën më të lehtë për ju që të menaxhoni gjerësinë e brezit të pajisjeve të lidhura në router

SKU: Router-LB-Link Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Lb-Link

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat