,

Xiaomi Mi Router ne shitje online

Xiaomi

3,490L

XIAOMI MI ROUTER NE SHITJE ONLINE

Xiaomi Mi Router 4A është një WiFirouter i vogël dhe i fuqishëm qe do te zgjidhe njehere e mire problemin me internetin ne shtepine tuaj.

Me një modul me bandë të dyfishtë (2.4 GHz / 5 GHz) dhe shpejtësi transmetimi deri në 1167 Mbps / AC1200 – routeri është i përpunuar në mënyrë të shkëlqyeshme dhe i përshtatshëm për rrjetet shtëpiake.

Me katër antenat e tij me performancë të lartë WiFi, Xiaomi Mi WiFi Router 4A ofron një gamë më të madhe dhe një sinjal më të fortë.

Routeri ka gjithashtu 3 x Gigabit RJ-45 porta në mënyrë që pajisjet me kabell të mund të lidhen gjithashtu.

Konfigurimi është i shpejtë dhe i lehtë për t’u bërë duke përdorur aplikacionin Mi WIFI. Router-i gjithashtu mund të konfigurohet përmes ndërfaqes në internet.

SKU: Xiaomi-Mi-Router Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat