,

Wireless N VoIP ADSL2+ Modem Router

Te ndryshme

3,890L

WIRELESS N VOLP ADSL2+ MODEM ROUTER

Modeli i ri i Router-it Wireless N VoIP ADSL2 +, ju jep mundesine per te hyre dhe per te ndare nje lidhje interneti, duke perdorur nje lidhje wireless me kabell , me shpejtesi 300Mbps.

Pajisja ka ne anen e pasme dhe 2 porta ndarese USB me ane te cilave mund te ndani printer, skedare dhe media ne te gjithe rrjetin me funksione ftp si dhe te shtojne hapesire ​​ruajtese USB per te mundesuar funksionet e postes zanore

Kontrolli i bandwidth i bazuar ne IP e ben me te lehte per ju te menaxhoni pajisjet qe lidhen me routerin e modemit.

Porta USB 2.0 ben te mundur ndarjen e Storage, Media Server, Print Server dhe shume llogari Ethernet WAN dhe ofron gjithaashtu nje tjeter mundesi per tu lidhur me modemet kabllore, VDSL ose fibra.

Butoni Wi-Fi On / Off lejon perdoruesit te bejne ndezjen ose caktivizimin e thjeshte pa kabell.

SKU: Wireless-N-VoIP-ADSL2-+-Modem-Router Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat