Xiaomi Mi Router 4C – 300Mbps High Speed

Xiaomi

Xiaomi Mi Router

Me 4 antena me performance te larte

Tre here me i shpejte se routeret tradicionale

3,500L

XIAOMI MI ROUTER 4C – 300MBPS HIGH SPEED

Router me 4 antena me performance te larte per sinjal me te forte dhe te qendrueshem.

Ato ndihmojnë per te ofruar rezistence te madhe per sinjalin.

Dizajn me bande te dyfishte, ku 2.4 GHz ka nje force maksimale te sinjalit prej 5dBi.

Kjo krijon nje Wi-Fi me te forte dhe te qendrueshem, ndërsa katër antenat  ofrojnë një gamë jashtëzakonisht të gjerë të sinjalit.

Me RAM te integruar 64 MB, eshte 8 herë më i fuqishem se routeri normal dhe ka një performancë akoma me te perparuar.

Tre here me i shpejte sesa routeret tradicionale, mbështet protokollin më të fundit IEEE 802.11n, shpejtësi transmetimi deri në 300Mbps.

Dizajn minimal dhe pamje elegante.

Pajisur me shtate grupe mbrojtjeje, për të mbrojtur zonën tuaj WiFi. Lidhje krijuese e drejtpërdrejtë dhe e shpejtë.

Specifika

Marka Xiaomi

CPU MT7628DA

ROM 16 MB NorFlash

RAM 64 MB DDR2

2.4G WiFi 2X2 (Mbështetje IEEE 802.11n, 300Mbps maksimum)

Antena 4 copë

Material ABS

Ngjyra e Bardhë

Permasa 195 * 107 * 25.3 mm

Pesha 241g

Ndërfaqet

Porti Lan 2 (10/100 Auto MDI / MDIX)

Porta WAN 1 (10/100 Auto MDI / MDIX)

 

 

SKU: Xiaomi-Mi-Router-4C Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiaomi

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat