,

Pershtates wireless-i pa kabell nga TP-Link

TP-LINK

1,900L

PERSHTATES WIRELESS-I PA KABELL NGA TP-LINK

Pershtates Wi-Fi pa kabell nga marka e njohur LB-Link tani me cilesor dhe me i lehte ne perdorim.

Shpejtësia N pa kabell deri në 300Mbps e bën atë ideal për transmetim video, lojëra në internet dhe thirrje në Internet.

Teknologjia MIMO me forcë më të madhe të depërtimit të sinjalit, mbulim më të gjerë pa kabell, duke siguruar performancë dhe qëndrueshmëri më të mirë.
Konfiguroni me lehtësi një lidhje wireless-i shumë të sigurt me QSS (Konfigurimi i Shpejtë i Sigurisë)

Përshtatësi me valë N PCI TL-WN851ND ju lejon të lidhni një kompjuter desktop me një rrjet pa tel dhe të përdorni lidhjen e internetit me shpejtësi të lartë.

Shkallet maksimale te transmetimit pa kabell janë normat fizike që rrjedhin nga specifikimet e IEEE Standard 802.11.

Diapazoni dhe specifikimet e mbulimit bazohen në rezultatet e testit në kushte normale të përdorimit.

Shkalla aktuale e transmetimit pa kabell dhe mbulimi nuk janë të garantuara dhe do të ndryshojnë si rezultat i

1) faktorëve të mjedisit, duke përfshirë materialet e ndërtimit, objekteve fizike dhe pengesave,

2) kushteve të rrjetit, duke përfshirë ndërhyrjet lokale, vëllimin dhe dendësinë e trafikut, vendndodhjen e produktit, kompleksiteti i rrjetit dhe lartësia e rrjetit dhe

3) kufizimet e klientit, përfshirë performancën e vlerësuar, vendndodhjen, cilësinë e lidhjes dhe gjendjen e klientit.

SKU: Pershtates-wireless-pa-kabell Kategori: ,
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat