,

Xiaomo AIoT AC2350 Router – Ruter Xiaomi


4,890L

XIAOMI ALOT AC2350 ROUTER – RUTER XIAOMI 

Xiaomi ofron një router të shkëlqyeshëm gigabit të quajtur Xiaomi Mi AIoT AC2350 Router i cili përveç Wi-Fi me bandë të dyfishtë ofrohen edhe 7 antena të pavarura.

Shpejtësia e bandës te dyfishe mund të arrijë deri në 2 Mbps, falë të cilave mund të kënaqeni duke parë filma, video ose duke luajtur lojëra pa ndonjë ndërprerje.

Router-i gjithashtu përdor një antenë inteligjente të pavarur AIOT, e cila shpejt dhe me efikasitet kërkon pajisje qe kane aftesi per tu lidhur me rrjetin.

Fale 7 antenave të jashtme, mbulimi është gjithmonë i fortë dhe i qëndrueshëm.

Së bashku me cipin e integruar Qualcomm, router-i është në gjendje të trajtojë një ngarkesë më të madhe kur lidh disa pajisje në të njëjtën kohë.

RAM i pasur me memorje rreth kapacitetit 128 MB siguron funksionimin dhe rregullimin e duhur të routerit.

Si rezultat, nuk do të ngadalësojë pajisjet dhe gjithashtu do të përmirësojë shpejtësinë e internetit. Routeri ka një portë WAN Gigabit aa troma porte Gigabit LAN.

SKU: Router-Xiaomi Kategori: ,
Pesha1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat