, ,

Led Candle – Fener dekorativ


990L

LED CANDLE – FENER DEKORATIV

Fenerë të zinj dekorative me qirinj LED.

Dizajn interesant ne formë gjashtëkëndësh që vjen me qiri te bardhë LED  të futur brenda.

Këto fenerë vijnë me një mbajtese ne forme harku në pjesën e sipërme në mënyrë që të mund të varen në një pemë, një degë apo diku tjeter sipas deshires.

Ideale për t’u përdorur për Krishtlindjet dhe dekorimin e festave. Ide për oxhakë zjarri.

Këto fenerë me dizajn klasik  janë bërë nga një plastik te qëndrueshme ndaj motit, kështu që ju mund t’i përdorni ato jashtë dhe të mos shqetësoheni nese ndryshken.

Krijoni ambientin perfekt per organizime te tilla si diplomime, festa,  Krishtlindje etj.

Ata kanë 6 anë të xhamave me material plastikë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Led Candle - Fener dekorativ Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat