,

Leter Murale Doraemon – Bli Online


490L

LETER MURALE DORAEMON – BLI ONLINE

Dizajn dekorativ per ambientin e femijeve, stil i thjeshtë dhe modern.

Leter rezistente ekologjike, pa erë jo-toksike, e përshtatshme për hapësirën e sigurt të familjes në shtëpi.

Mbulon pjeset e mureve me lageshtire, te plasaritura apo te vizatuara nga femijet.

Dizajn i thjeshtë vetë-ngjitës.

E papërshkueshme nga uji dhe shume rezistente ndaj gervishtjeve apo goditjeve.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: leter-murale-doraemon Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat