,

Letra UNO

Te ndryshme

Letra UNO

Te pershtatshme per te gjithe familjen

Me 108 karta

Dizajn terheqes , unik dhe praktik

1,500L

LETRA UN

UNO eshte loje klasike dhe e pelqyer nga te gjithe , nje zgjidhje shume e mire per te bashkuar te gjithe familjen ose shoqerine.

Loje teper terheqese me te cilen do te fiksoheni qe ne momentin e pare.

Mund te luani ne cdo kohe : ne mbremje me familjen , pas nje feste , ne nje mbledhje me shoqerine etj.

I pershtatshem per te gjitha grupmoshat ,mund te argetohet e gjithe familja.

Letrat vijne me nje dizajn shumengjyresh dhe teper terheqes , sidomos per femijet.

Mesohet lehtesisht nga te gjithe.

Kartat speciale e bejn lojen me te vecante dhe argetuese.

Perfshihen kartat : me 4 ngjyra blu , te kuqe , te verdhe dhe jeshile dhe me numrat nga 1 deri ne 9.

Gjithashtu ne loje jane edhe letrat shtese si : karta +2 , +4 , karta qe ndryshon ngjyren , karta stop e cila pengon lojtarin pasardhes te vazhdoj lojen dhe karta per ndryshimin e ngjyres.

Kur afer fundit te lojes ndodheni me nje leter ne doren tuaj mos harroni te thoni “UNO”.

Lojtari i pare i cili lirohet nga te gjitha letrat qe ka ne dore del fitues.

Kutia e letrave perfshin 108 karta.

Vjen me manualin e perdorimit ne gjuhen angleze.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Letra-UNO Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat