,

Leve per Lojra ne telefon | Baseus PUBG | Bli online

Baseus

1,700L

Leve per Lojra ne telefon | Baseus PUBG | Bli online

Leve per Lojra ne telefon | Baseus PUBG | Bli online

Cilesimet Kryesore | 
 
Luani lirshem ne ekranin e telefonit duke perdorur 4 gishta.
Dimensione kompakte dhe peshe e lehte.
Dizajn ergonometrik i krijuar me materiale cilesore.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Plastike
Dimensionet | 4.1*3.2*3.0cm
Eshte e pershtatshme per telefona me permasa deri ne 6.5 inch dhe me te holle se 10mm.
SKU: leve-komanduese-per-lojera-baseus-pubg Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat