,

Lime per thonjte – Bare Nails- Kujdesi per thonjte

Ped Egg

1,190L

LIME PER THONJTE – BARE NAILS

Lime per thonjte – Bare Nails – Kujdesi per thonjte

Zbuloni bukurine e thonjve natyral me kete lim te teknologjise se fundit. Do t’ju sjelle rezultate sikur te ishin ne nje sallon thonjsh.
Te lodhur per te paguar per manikyret ne sallone te shtrenjta te thonjeve apo duke kaluar ore te tera ne shtepi duke bere thonjte?
Kimikatet mund te jene te demshme per thonjte tuaj, duke bere qe ato te demtohen dhe plasariten.
Kjo lim per thonjte prodhon rezultate te mrekullueshme. Thonjte tuaj do te shkelqejne brenda disa sekondave. Mjafton te perdorni Nail File Roller per te formuar thonjte, Smooth roller per te qetesuar gungat. Pasoheni kete veprim me Roller Shine per te zbuluar nje shkelqim natyra i cili zgjat deri ne 2 jave.
Edhe pa manikyr, thonjte tuaj natyral do te duken te shendetshem dhe te lemuar ne menyre perfekte. Mund te perdoret per thonjte e duarve dhe te kembeve.
SKU: lime-per-thonjte-bare-nails Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Ped Egg

LLoji

Lime per thonjte

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat