, ,

Llambe LED ekonomike per shtepine – Bli Online

Te ndryshme

  • Llambe LED.
  • Perfekte per t’u vendosur kudo qe deshironi.
  • Ekonomike.
  • Ideuar per ambiente te jashtme edhe te brendshme.
  • Me ndricim shume te forte.

600L

LLAMBE LED EKONOMIKE PER SHTEPINE

Llamba LED Bulb kursen deri ne 88% më shumë energji sesa nje llambë e zakonshme. Kjo e bene ate me ekonomike per ju edhe te domosdoshme per shtepine tuaj.
Keto llamba jane edhe me teper rezistente, pasi pershtaten me ndryshimet e tensionit ne shtepine tuaj pa shkaktuar mase elektrike apo djegie te tyre, ndryshe nga llambat e tjera qe mund te dalin edhe jashte funksionit.
Ato kane super ndricim edhe i japin nje drite super te forte ambientit tuaj pa i demtuar syte tuaj.
Drita gjithashtu eshte ideale per t’u vendesour ne ambiente te jashtme sepse eshte rezistente ndaj temperaturave te uleta edhe te larta.
Keto llamba konsumojne me pak se sa llambat e tjera stadarte.
Mund t’i vendosni kudo qe deshironi nje drite me ndricim te forte, jetegjate, dhe ne te njejten kohe te jete ekonomike?
Keto llamba jane te duhurat!
Blerje Online iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine!
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat