, , , , , ,

Llambë tavoline LED 4 ne 1 – Drite me muzike edhe bluetooth

Te ndryshme

  • Llambe tavoline.
  • E perbere me drita LED.
  • Nuk eshte e demshme per syte.
  • Sherben per ndricim edhe dekor.
  • Karikoni celularin dhe degjoni muzike.
  • Zhvendoset me lehtesi.
  • Funksioni i karikimit pa tel.
  • Material : Plastik.

3,500L

LLAMBE TAVOLINE ME 4 FUNKSIONE

Drite shume fleksibël për t’u përdorur.

Ajo mund të rrotullohet 360 gradë, ku mund ta ktheni ne cilindo drejtim qe deshironi.

Mund ta rregulloni kokën e drites ne nje pozicion të përshtatshem ndërsa e përdorni.

Baza e drites sherben si karikues ne te cilin ju mund te karikoni celularin tuaj.

Sigurohuni që telefoni juaj celular të mbështesë karikimin dhe të vendoset në qendër të zonës së ngarkimit.

Kjo llambe me drite LED pervec se nuk harxhon energji elektrike nuk demton as syte tuaj.

Ajo ka altoparlantë muzikorë te integruar te cilet leshojne nje ze te paster edhe te qarte.

Ne kete llambe ju mund te lidhni lehtësisht pajisjet tuaja inteligjente IOS dhe Android me te cilat lidhet automatikisht.

Sherben si dekor per dhomen tuaj.

Mund ta perdorni kur jeni duke studiuar, kur punoni ne PC-ne tuaj etj.

SPECIFIKATl4 lamp speaker with wireless charger buy online iBuy al

Materiali: ABS + Silikoni.

Versioni i Bluetooth: V4.2.

Tensioni i hyrjes: 5V / 3A.

Rryma e daljes: 5V / 5W.

Ndërfaqja e hyrjes: Mikro-USB.

Frekuenca : 18-20KHz.

Madhësia: 12x34cm.

Produkt Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire !

Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Drite

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat