, , , ,

Karikues per ne makine 15W H5 – Wireless Quick Charge

Te ndryshme

  • Mbajtes i celularit.
  • Sherben si karikues pa kabull.
  • Ideaur per t’u vendosur ne makine.
  • Nuk lekundet apo dridhet gjate vozitjes.
  • Ofron siguri edhe stabilitet per celularin tuaj.

2,500L

KARIKUES ME WIRELESS H5 

Karikues pa kabull H5 i cili eshte ideaur per t’u vendosur ne makine përdor teknologjinë me te fundit të bashkimit të mbështjelljes së dyfishtë duke dhuruar keshtu nje karikim të shpejtë dhe maksimal.

I pershtatshem për lloje te ndryshme celularesh.

WIRELESS QUICK CHARGE

Karikuesi me wireless eshte i pasur me sensor inteligjent infra të kuqe. Kur sensori zbulon automatikisht se telefoni-celular po afrohet, krahu i kapëses hapet ne menyre automatike.

Ndersa per te nxjerre celularin nga mbajtesja mjafton qe te prekni butonin qe ndodhet ne te djathte te saj.

Ai ka dy funksione, nje si mbajtes celulari dhe karikues.

Karikuesi pa tel i makinës ju lejon të karikoni shpejt celularin tuaj, pa qene nevoja per karikues me tela qe vetem pengojne vozitjen ne makine.

Pjesa e jashtme është bërë nga materiali i sipërfaqes së pasqyrës së qelqit, me dritë të pasme të ndritshme, duke pasqyruar temperamentin e atmosferës dhe elegancës.

Kllapa e poshtme dhe krahu i kapëses formojnë një trekëndësh, dhe pllaka e pasme e kllapës formon një mbështetje të këndit të brendshëm, e cila është e qëndrueshme.

SPECIFIKATkarikues i shpejte blerje online ne iBuy al

Karikues pa tela.

Sherben edhe si mbajtes celulari per makinen.

I perbere me sensore te kuqe.

Material i produktit: ABS + silikon.

Futja e produktit: DC 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 2A.

Dalja e produktit: DC 5V / 1A, 9V / 1.2A, 12V / 1.5A.

Distanca e karikimit: 0-10 mm.

Fuqia e daljes: e pajtueshme me 15W, 10W, 7.5W, 5W.

Ngjyra e produktit: e zezë.


Blerje Online ne iBuy.al – Porosit tani dhe perfito oferten me te mire.

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat