,

Llampe LED Tavoline Remax | Portable Light

Remax

3,300L

Llampe LED Tavoline Remax | Portable Light

Llampe LED Tavoline Remax | Portable Light

Cilesimet Kryesore | 
 
Kontroll me prekje.
Drite LED cilesore.
E pajisur me ekran LED ne te cilin mund te shihni oren dhe kalendarin.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RL-E270
Materiali | Plastike Cilesore
Fuqia | 6W
Ndricimi | 800LUX
SKU: llampe-led-remax-table-light Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat