,

Luge me filter per vajin – Garuzhde ne shitje online

Te ndryshme

Luge me filter per vajin

Ben ndarjen e vajit nga supa

Doreze ergonomike per kapje te lehte

990L

LUGE ME FILTER PER VAJIN – GARUZHDE NE SHITJE ONLINE

Kjo luge jo vetem që mund te përdoret si luge tradicionale, por gjithashtu mund te ndaje mbetjet e yndyres nga pjesa tjeter e supes.

Dizajn i persosur me filter.  Parimi i ndarjes së vajit dhe supës  per mos perzierjen e tyre dhe supa del nga vrimat e vogla per te filtruar yndyren.

Dizajni ergonomik i dorezes e ben me te përshtatshme per tu mbajtur. Yndyrat ndahen nga shtresa e siperme per te realizuar ndarjen e ujit dhe vajit.

Lehte per t’u pastruar, i sigurt ne lavastovilje. Perdorimi i tyre eshte i gjere jo vetem ne shtepi, por dhe restorant, lokale etj.

Ideale per te sherbyer  salce, sallata, gjelle dhe supe.

Karakteristika

Garuzhde me filter per vajin

Materiali: 304 çelik inox

Madhësia: rreth 30,5 * 9,5 cm / 12 * 3,74 inç

Pesha: rreth 153g

 

SKU: Garuzhde-celiku-me-filter Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat