Luge Druri per gatim | Fenix Wooden Spoon

Te ndryshme

890L

LUGE DRURI PER GATIM | FENIX

Luge Druri per gatim

E prodhuar nga materiali i drurit, nje ndihmese e mire ne kuzhine per kohe te gjate. Me nje hapesire per varje. E sigurte per t’u perdorur per ene gatimi ne bazen e tyre ngjitese dhe jo ngjitese. Ploteson nevojat tuaja per nje gatim me te lehte. Kompakt dhe me peshe te vogel. Rezistente ndaj demtimit nga nxehtesia dhe avullit.

Luga e gatimit prej druri e cila eshte rezistente ndaj nxehtesise dhe lageshtise, por gjithashtu mjaft e lehte dhe  e dobishme. Nje luge druri mund te trazoje gjera te trasha pa u prishur nga fundi i tenxheres suaj. Kane nje tolerance te larte ndaj nxehtesise, nuk do te shrkihen dhe nese ju e harroni gabimisht ne ane te tiganit tuaj.

Luga ovale e permiresuar te jete me e trashe se luget e tjera, keshtu ajo do te jete me e pershtatshme per detyra te ndryshme gatimi si perzierja e supes, sherbimi i sallates etj. Doreza e gjate gjithashtu eshte e dobishme per mbajtjen e saj. Dizajni ergonometrik krijon skaje te lakuara per ta bere ate me speciale. Gatuani ne menyre te shendetshme me kete luge e prere nga druri. E qendrueshme dhe rezistente per perdorim afatgjate.

Produkte online | Ibuy.al

SKU: L353-fenix Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat