M11 Smart Watch Waterproof – Ore sportive


2,390L

M11 SMART WATCH WATERPROOF – ORE SPORTIVE

Ore kundra ujit me dizajn shume terheqes, e pershtatshme per meshkuj dhe femra.

Modeli i produktit: M11

Çipi kryesor i kontrollit: MTK6261D

Vibrimi: motori me konsum të ulët të energjisë

Numëruesi i hapit, Thirrja, Kamera, Sedentary, Ora me alarm, Kalendari, Bluetooth

Madhësia e ekranit: 1.54 inç 240 * 240 ekran TFT 12 pin

Ekran i ri prekës i papërshkueshëm nga uji. E pajisur gjithashtu me karte Sim.

Monitorimi i gjumit (koha e gjumit, cilësia e gjumit), kujtesë ulur, kujtesë thirrjeje, kujtesë informacioni, ngrini dorën për të ndriçuar ekranin, kujtesë alarmi.

Karakteristikaore sportive unisex blerje online iibuy al

Lloji i ekranit: TFT

Bluetooth: BT3.0

Lloji i baterisë: Bateri litiumi polimer

Kapaciteti i baterisë 280 mAh

Metoda e karikimit: Karikimi USB

Koha e karikimit: rreth 2H

Koha e jetës: 3-5 ditë, 5-7 ditë në gatishmëri

Kamera / pikseli: 8 W / BF6133

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: M11 Smart Watch Waterproof Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat