, ,

Makine depilimi per femra – Epilator Brown

gemei

  • Makine elektrike depilimi Brown.
  • Per rezultate qe zgjasin deri ne 4 jave.
  • Me dritat LED.
  • E mban lekuren te lemuar.
  • Ndryshon trashesine e qimes.

1,990L

MAKINE DEPILIMI BROWN PER FEMRA

Brown Depilator duhet te jete patjeter pjese e kujdesit tuaj personal edhe ne vecanti te lekures.

Depilatori Brown i heq qimet me gjithe rrenje, pa shkatuar asnje dhimbje apo irritim.

Paisja ideale per cdo femer.

DEPILATOR BROWN PER NJE LEKURE TE LEMUAR

Depilatori eshte shume praktik gjate perdorimit.

Do te shihni qe sapo ta perdorni qimet tuaja do te hiqen menjehere edhe pa u keputur.

I le kembet tuaja shume te buta edhe te lemuara.

Ajo perbehet nga 20 piskatore te cilat veprojne te gjitha menjehere, ne menyre eficente edhe te shpejte.

Me kete makine i thoni mirupafshin qimeve per nje periudhe 4 javore.

Po perdorni per nje kohe te gjate do te shihni qe qimet tuaja do te rrallohen edhe do te jene me buta.

Makina e depilimit ka nje dizajn shume kompakt i cili pershtatet shume mire me doren tuaj por edhe mundeson qe ta merrni kudo me vet.

EPILATOR BROWN PER FEMRA

Makine depilimi per te gjithe zonate e trupit.epilator femrash ne shitje dyqan online iBuy al

Perputhet me te gjitha llojet e lekures.

Nuk krijon irritime apo acarime ne lekure.

Ofron depilim te sakte dhe delikat.

Vepron shpejte edhe ne menyre teper te sakte.

Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.

Sherben duke qene i lidhur me kabllon


Shitje Online vetem ne iBuy.al – Porosit tani dhe perfito oferten

SKU: 6957952230273 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

gemei

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat