, ,

Makine rroje Progemei – GM-3107

gemei
Gjendje:

1 ne stok


1,290L

1 ne stok

MAKINE RROJE PROGEMEI – GM-3107

Makine rroje e rikarikueshme per qimet e fytyres, hundes dhe vesheve.

Gemei GM 3107 është krijuar për të hequr butësisht qimet e padëshiruara nga pjesë të ndryshme të trupit.

Me koke metalike celik inoks te cilesise se larte.

Kjo makine rroje profesionale nuk demton dhe irriton lekuren gjate procesit te largimit te qimeve.

Praktike ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar me mini furcen qe shoqeron paketimin.

Funksionon me karikim dhe bateria zgjat 60 minuta pas nje karikimi te plote.

Makina vjen me 3 koka te levizshme dhe te projektuara per: Heqjen dhe modelimin e mjekres. 

Heqjen e qimeve te veshit dhe hundes. Pastrimin dhe modelimin e vetullave.

Këndi optimal i prerësit ju lejon të shkurtoni me lehtësi qimet. Jeni te sigurt për efektivitetin e heqjes së qimeve të padëshiruara.

Bateria e rikarikueshme e integruar ju lejon të përdorni makinën rroje pa kabell.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6957952231072 Kategori: , ,
brands

gemei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat