Makineri per petet e makaronave – Stainless steel pressure

Te ndryshme

  • Berese makaronash.
  • Per makarona te shijshme, te fresketa.
  • Ofron nje larmi pastash.
  • I perbere prej celiku.
  • Me 5 aksesore te ndryshem.

2,190L

PAISJE KUZHINE PER PETET E MAKARONAVE

Berese manuale per petet e makaronave e cila ju mundeson berjen e makaronave ne kuzhinen tuaj pa qene me nevoja t’i blini ato ne supermarkete.

Shijoni makorant sipas shijes tuaj me kete makineri e cila lehteson gatimin tuaj ne kuzhine dhe ju kursen kohen.

MAKINERI PER PERGATITJEN E MAKARONAVE

Makineri shume fleksibel, praktike, funksionale edhe shume e shpejte.

Tashme pastat tuaja do te jene 100 % gatimi juaj, sipas shijes tuaj duke qene me te sigurt ne konsumimin e produkteve ushqimore qe konsumoni dhe me te shendetshem.

Produkti eshte shume i thjeshte ne perdorim edhe i sigurte. Ju mjafton te vendosni brumin qe keni pergatitur ne menyre te posacme per makaronat dhe te filloni ta presoni me dorezen ergonomike derisa te shihni qe makaronat po dalin ne formen e tyre perkatese.

E perbere nga disa aksesore duke ju dhene mundesi zgjedhje persa i perket formes dhe trashesise se makaronave.

Beresja e makaronave mjafton te lahet vec me uje te bollshem edhe do te shkelqeje pasi materiali prej celik nuk lejon ngjitjen e brumit ne te.makineri per makaronat produkt online iBuy al

SPECIFIKAT

Permasat : 18.5 cm x 18.5 cm x 6.0 cm

Materiali perberes : 95% çelik inox + 5% pajisje plastike

Realizon trashesi dhe forma te ndryshme te makaronave.

Nuk i humbet vlerat ushqyese te brumit te makaronave.

E sigurte ne perdorim.

E perbere me aksesore te ndryshem.


Porosit Online ne iBuy.al | Qendra me e madhe Tregtare Online!

SKU: makineri-per-makaronat Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

Beres makaronash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat