,

Masazhues dhe konturues per fytyren Flawblss

Flawblss

1,000L

MASAZHUES DHE KONTURUES PER FYTYREN

Masazhues dhe konturues fytyre i cili zvogelon enjtjen poshte syve dhe i jep lekures pamje me te fresket dhe te relaksuar permes rulit.

Sugjerojme qe te perdorni nje serum ose krem hidratues  para se te filloni ti beni masazh fytyres tuaj me kete face roller.

Masazhuesi gjithashtu ndihmon ne qarkullimin e gjakut, nyjet limfatike gje qe con ne lirimin e sinuseve dhe ndihmon ne frymemarrje me te lirshme.

Relaksoni muskujt e fytyres dhe largoni stresin duke rritur gjithashtu qarkullimin limfatik.

Perdorimi i rregullt rrit qarkullimin e gjakut, oksigjenin dhe lendet ushqyese ne lekuren tuaj, duke rezultuar ne nje shkelqim te shendetshem natyror te lekures.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: g-355336 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Flawblss

color

Green

LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat