,

Masazhues per fytyren-Flawless ice roller

Flawless Body

Masazhues per fytyre

Relakson lekuren

Ndihmon ne uljen e inflamacionit

Teper praktike dhe e lehte ne perdorim

Perdoret ne cdo kohe

 

1,990L

MASAZHUES PER FYTYREN – FLAWLESS ICE ROLLER

Flawless ice roller perdoret per te zvogeluar shfaqjen e poreve dhe mund te ndihmoje qe lekura juaj te ndihet e relaksuar.

Nepermjet rulit masazhues te fytyres dhe terapise me akull, ju mund te arrini rezultate te persosur brenda disa minutave ne komoditetin e shtepise tuaj.

Mund te perdoret gjithashtu per te masazhuar dhe ndihmuar ne uljen e inflamacionit ne zona te tjera te trupit ku lekura mund te jete e acaruar ose e irrituar.

Masazhuesi ndihmon në lehtesimin e lodhjes, qetesimin e lekures dhe zvogelimin e inflamacionit.

Mund te perdoret ne cdo kohe , ne mengjes ose ne darke.

Kur perdoret në fund te rutines tuaj te kujdesit per lekuren gjatë nates, ky rul akulli mund te çoje ne thithjen me te mire te serumeve dhe kremrave hidratues duke i terhequr ato me thelle ne lekure.

Ice Roller Flawless eshte i bere me xhel te bute dhe te rehatshem qe ngrin shpejt.

Thjesht vendosni rulin e xhelit në frigorifer per 10-15 minuta dhe shijoni përfitimet e masazhit te akullit.

Koka me xhel mund të perdoret per te zvogeluar fryrjen, acarimin dhe skuqjen ne lekure

Doreza eshte teper praktike dhe e ben me te lehte perdorimin.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

SKU: Masazhues-per-fytyren-flawless-ice-roller Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Flawless Body

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat